LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-20-2009, 07:16 PM   #1 (permalink)
Member

hanin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 hanin88 is on a distinguished road
13 yıllık karşılıksız aşk hikayesi(kısa)
şu an yazacaklarım kısa olacak çünki sahiden kendimi iyi hissetmiyorum

benim alt komşumuz damlaya olan aşkım 1996 da başladı ve günden güne büyüdü kalbimden atamadım denedikçe daha çok acıttı beni

halimi gören başka bir kız arkadaşım benim çektiğim acıya dayanamayıp konuyu anlattı damlaya 2009'un başında artık biliyor ama sonuç aynı malesef ben ise onsuz yapamıyorum

sene 2009 ve benim yarın doğum günüm ama yaşamaktan 30 yıl içinde hiç bu kadar mutsuz olmadım herşey su anda aklımdan geçiyor çıkış yok o beni beğensin diye herşeyi yaptım ama nafile damlaya söylemedim görsün istedim olmadı.

eger benim sevgimin ciddiyetini anlaması için doğum günümde canıma kıymam gerekirse ben onada hazırım....

13 yıl oldu ben ne yapayim şimdi onu asla incitmek saçının bir teline de zarar gelsin istemem...

damla'nın bana söylediği ''çok ii bi kalbin var'' işte ben bununla kendimi avuturum

ama iyi bir kalp bu hayatta her zaman istediğine sahip olamıyor

benim sana olamadığım gibi

haykırırım damla serkan seni ÇOOOKK SEVİYOORRRR!!!!

son nefesimde bile kelime i şahadetten evvel adınını sayıklayacagım.........damlam......
hanin88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2009, 10:44 AM   #2 (permalink)
Senior Member

MaVi_PrEnSeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 17 MaVi_PrEnSeS is a splendid one to beholdMaVi_PrEnSeS is a splendid one to beholdMaVi_PrEnSeS is a splendid one to beholdMaVi_PrEnSeS is a splendid one to beholdMaVi_PrEnSeS is a splendid one to beholdMaVi_PrEnSeS is a splendid one to behold
MaVi_PrEnSeS - İCQ üzeri Mesaj gönder
işallah kavusursunn sevdiine yaa
aRtıK qüweN we MutLuLuğu ßuLmak Çoq zoR,
İnsanLarı TanımaK ßir 0 kaDar İmkanSız!
Ya zmNa yeNıLıoSun, Ya Ki$iye!!..
MaVi_PrEnSeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-21-2009, 07:08 PM   #3 (permalink)
Member

***__T@N€R__*** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 ***__T@N€R__*** is on a distinguished road
insallah bir gün kavusursun ask acısını ceken bilir
Alt 08-22-2009, 09:46 AM   #4 (permalink)
Senior Member

Halsiz_Hırka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 19 Halsiz_Hırka is a splendid one to beholdHalsiz_Hırka is a splendid one to beholdHalsiz_Hırka is a splendid one to beholdHalsiz_Hırka is a splendid one to beholdHalsiz_Hırka is a splendid one to beholdHalsiz_Hırka is a splendid one to beholdHalsiz_Hırka is a splendid one to beholdHalsiz_Hırka is a splendid one to behold
arkadaşım üstüme vazife olmayacak belki ama madem paylaşmıssın her yoruma açıksındır yani yazdıklarından anladığım sen bu kız için gençliğini heba etmişsin evet çok sevmissin belli ama cana kıyacak kadar aşırı bir sevgi sana zarar verir vermişte bence şunun idrakine varmkata yarar var ne kadar canını acıtsada
"sen sevdiğin için ne kadar haklıysan ,oda sevemediği için o kadar haklı inan"
ee bide kalp allahın yeridir oraya onun sevgisini geçecek sevgi yerleştirme die boşa demişler onun yasakları bile göze alınmaya başlanınca bu iş biraz hastalıklı bir hal alıyo kusura bakma umarım fazla olmamışımdır. sevginin değerini görebilecek ve karşılıklı sevileceğin bir yaşam dileğiyle...
Alt 08-22-2009, 09:55 PM   #5 (permalink)
Member

hanin88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 hanin88 is on a distinguished road
yok kırılmam yorumlarınızdan canınızı sıkmayın.can kıymaya değer ama dediğiniz gibi anlasa

inanın ki facebook'da arkadaşlarım arasında damla ama 21 agustos'da benim doğum günümü kutlayanlar arasında yok yine yaraladı damlam beni
kandil bayram mesaj çekerim karşılık beklemem zaten damlam da tenezzül etmez.

ama yinede kızamıyorum canı sağolsun diyorum insan yinede hiç olmasa kutlama bekliyor dost'da olsa düşman'da çünkü yılda bir kez ben ne yapmışım ki damla'ya ona sevdiğimi söylemek suç mu?ona göre suç demek.

yemin ederim full time çalıştığı için gece 12-1 gibi geliyor eve ve ben damla eve girmeden camımın önünden geçmeden yatamıyorum.kışın bile gelirken başka bir yere bakarımda göremezsem diye ayak sesini duymak için penceremi aralıyor içeriye giren soguk havayı hissetmiyorum.yeterki sağ salim gelsin

ben damlayla tanıştığım 16 şubat 2009 da 106 kğ iken haziran ayında 69kğ ye düştüm beni beğensin diye giyim tarzımı komple değiştirdim günde 5 km koştum vücut geliştirme yaptım hoş gözükmek için

2004 senesi askerden geldiğimden beri her gece istisnasız allah'dan damlanın iyiliği için dua ettim tanışmak istedim. ve yine ediyorum,ağlamadan uyumadım,damla eve gelince babası veya annesi ile konuşur ben sesini duymak için kulağımı yere koyup dinledim,apartmana girdiğimde kapısının önünde az da olsa oyalanıp sesini duymak istedim.garaj'dan yürüyerek çıkarken yolumu uzatıp belki mutfak pencere camından onu 1 saniye görürüm diye yürüdüm.

telefonda damlaya dedim ki bende hayatın'da azda olsa yer almak istiyorum bana bir görev ver yapayım dedim ama nafile
arkadaş olarak bile yapamadı benimle

neyim ben katil mi? hırsız mı? ben yolda yürürken bile karınca ya basmayayım diye düşen insanım ne zararımı görmüş 13 yılda ki.

aman yinede ne kızarım ne ahd ederim ben damlam için
İNSANLARDAKİ ÖNYARGIYI PARÇALAMAK,BENİM ,ATOMU PARÇALAMAMDAN ÇOK DAHA ZOR..''Albert Einstein'' çok doğru bir söz bu...

onunda mutsuz olduğunu biliyorum bu aralar ama yemin ederim ben istemedim.

damlam hep mutlu olsun yüzü ğülsün ben onu 1 saniye göreyim bana yeter bu işte dünyalara değişmem..

yinede istesin benimle küs olsun ben yine istesin canımı vereyim damlam'a
hanin88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil