LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-01-2008, 09:01 AM   #1 (permalink)
Senior Member

Lucky_Star_54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14 Lucky_Star_54 is a jewel in the roughLucky_Star_54 is a jewel in the roughLucky_Star_54 is a jewel in the rough
Pempe Po$et =(
o gün biraz geç çıktı işyerinden kız.serviside kaçırmıştı.minibüs ile gidecekti evine.minibüse vereceği para onun içini acıtıyordu.ailenin çalışan tek ferdiydi.yatalak bi annesi,işsiz bir babası vardı.kız kardeşi Nazlı 6 yaşındaydı.Nazlı tam 1 yıldır babasının ona pilli bebek almasını bekliyordu.ablası gecikince sabırsızlandı.o akşam nazlı kız, herhalde ablam bana bu akşam bebek alıp öyle gelecek diye düşündü.
acı bir tebessüm vardı aynur'un yüzünde.onun kahkahalarla güldüğünü hiç gören olmamıştı.kız kardeşini düşündü.pilli bebekle oynama yaşı nerdeyse geçmekte olan kız kardeşini düşündü minibüse binerken.
aynur'un bir de asalak bir abisi vardı.maaşını alır almaz kuzgun leşe yapıştırdığı gibi kızın başına çöken abisi.akşama kadar ayakkabılarının topuğunu eze eze mahallede volta atan bir serseriydi murat.evlerine gelen komşuları annesi ilaç alsın diye yastığının altına para koyuyorlardı bazen.murat,hasta ziyaretine gelenler gider gitmez yastığının altını kontrol edecek kadar aşağılık bir adamdı.
genç kız yine beyaz hayallere dalmıştı,elindeki pembe poşete sarılırken.saat 10'a geliyordu.2 yolcu kalmıştı minibüste.2 durak sonra onlarda indi.yanlız aynur kalmıştı minibüste.aynadan genç kızı gözleriyle taciz eden şoför,aynur'un indir beni demesine aldırış etmeden son durağıda geçti.iğrenç bir kahkahayla cep telefonundan birilerini aradı. müthiş bi piliç yakaladım çocuklar. her zaman ki yere gidiyorum hemen gelin. dedi.genç kız beyaz hayallerinden irkildi.beyaz hayalleri yerini bembeyaz bi surata bıraktı.kalbi duracaktı.ayaklarının bağı çözülmedi,koptu sanki.bağıramıyordu bile.korkusundan bayıldı.ormanlık bir yerde durdu minibüs.şoför kızı aşağıya indirdi,ağzını bir bantla kapattı,başına bir un çuvalı geçirdi.genç kızın bebek saflığındaki göz yaşları süzülürken yanaklarından,dört karanlık adam daha geldi ve intikam alır gibi tecavüz ettiler.saatlerce.hani öldü öldü,dirildi derler ya!genç kız öldü ama bir daha dirilemedi.kızın öldüğünden emin olmak için nabzını kontrol ettiler ama nabız yoktu.kahkahalarla çıkardılar aynur'un başındaki çuvalı.içlerinden biri donakaldı. murat dedi biri,ne oldu murat dedi? dedi öteki.murat cevap veremedi.çünkü tecavüz ederek öldürdükleri minik elli genç kız murat'ın kız kardeşiydi.
bir türlü bırakamadığı,eliyle sıkıca tuttuğu pembe poşetten küçük nazlı için aldığı pilli bebek ve abisi için aldığı beyaz gömlek çıktı.poşetten çıkan en anlamlı şeyse,üzerinde siz benim herşeyimsiniz yazan küçük kağıttı.
Alt 08-01-2008, 11:26 AM   #2 (permalink)
Kainat harikası

SonSuz_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14 SonSuz_ is on a distinguished road
Hikaye değil bu gercek bir olay Karabük'te yaşanmıştı abisi de kendisini vurmuştu.. Çok acı gerçektende.. Maalesef böyle vicdandan, iman gücünden yoksun adamlarda var..
Alt 08-01-2008, 02:42 PM   #3 (permalink)
Senior Member

neşe_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14 neşe_ist has a spectacular aura aboutneşe_ist has a spectacular aura aboutneşe_ist has a spectacular aura about
evet bu olayı biliyorum gerçek bir olay paylaştığın için teşekkürler semih..

·• тercüмanι yoĸ ѕeѕѕιzlιgιмιn •·

neşe_ist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil