Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-02-2019, 02:32 AM   #11 (permalink)
Administrator
 
**zerd@** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2002
Nerden: izmir
Mesajlar: 27.332
Tecrübe Puanı: 86 **zerd@** isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
**zerd@** - İCQ üzeri Mesaj gönder
2019'DA KOVA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Bu yıl kişisel gelişim konularında ilginiz artabilir. Geçmişten gelen travmaların izleri son bir defa yüzeye çıkarak nihai olarak temizlenecektir. Kazanımlarınız, deneyimleriniz vasıtasıyla hayatın size sunduklarını anlama ve değerlendirme dönemindesiniz. Ruhsal bütünlük yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Dogmatik ve saplantılı tavırlardan özgürleşebilirsiniz. Dikkatiniz yıl boyunca içe dönecek. Sorunların kökten çözümü bağımlılıklarınızı aşma imkanlarınız olacaktır. Başarılarınızı ve başarısızlıklarınızı gözden geçirip deneyimlerinizi anlamlandırabilirsiniz. Bitmemiş işler, yarım kalmış projeler varsa sonlandırmak için koşullar elverişli.

Şayet takıntılarınız, fobileriniz, psikolojik rahatsızlıklarınız varsa arınmak üzere yüzeye çıkabilir. Korkularınızla yüzleşirken danışmanlık alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Mart ayına kadar zihinsel üretiminiz yoğun. Yeni teoriler geliştirebilirsiniz. Yaygın görüşlerin dışında kendi felsefenize katkı sağlayan eğitim imkanlarınız olabilir. Yaşamda hedefleri gözden geçirip hızlı ilerleyebilirsiniz. Uranüs, boğa burcuna ilerleyince kısıtlayan koşulları sonlandırma, özgürlük ihtiyacınız artabilir. Aileden gelen derin alışkanlıklarınız dönüşebilir.Ailevi konular ve anne ile ilgili gelişmeler olabilir. Taşınma ve yer değişikliği arzunuz artacaktır. Finansal konularda çabaya bağlı artış olacaktır. Maddi ve manevi konularda hayalperest tutumlar olabilir. Özgüven sağlayan maddi imkanları üretmek için bağımlılıklardan kurtulmak gerekecektir. Jüpiter'in 11'inci evde bulunması sebebiyle uzun süredir var olan arzuları gerçekleştirme gücünüz olacaktır. Şimdiye kadar vizyon edindiyseniz uygulamak için koşullar elverişli. İşten gelen gelirde artış olabilir. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Günlük işlerde enerjiniz artar. Aşk ve evlilik konularında imkanlar gelişebilir. Gebelik ve çocuk şansı olabilir. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüz artacaktır.

Sağlık: Dolaşım hassasiyetleri, sindirim sorunları olabilir. Sağlık evinize görünüm yapan ağır gezegenler kronik sorunları tetikleyebilir. Kemikler, eklemler, dişler ve cilt sorunları yaşanabilir.

17 Mayıs - 1 Temmuz: Görevler, hizmetler, sağlık, evcil hayvanlar konusunda gelişmeler olası. Sağlığa dikkat edin. Zihin beden dengesizliği yaşanabilir. Rutinlerinizi düzenleme ihtiyacınız artabilir. Ailenizin sağlık konularıyla da meşgul olabilirsiniz.


Eğitim/Beceriler/Hedefler: Uzmanlık gerektiren konularda yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Geçerliliğini yitirmiş hedefleri sene boyunca bırakacaksınız. Yenilenme arzunuz yüksek. Bu arzuyu karşılayan sosyal ve finansal imkanlar gelişebilir. Sene boyunca araştırılmış, emek verilmiş hedeflerinizden sonuç alacaksınız. Manevi değerlerin ağırlık kazanacağı , huzur arzunuzun artacağı görülüyor. Kendinizi, sağlığınızı çok zorlamadan ve zihni dağıtmadan ilerlemek önemli. Yurtdışı, yabancılar, yabancı diller, konusunda gelişmeler eğitim fırsatlarınız olabilir. Kendinizi geliştireceğiniz sosyal gruplara, derneklere üye olabilirsiniz.1 Ocak - 14 Şubat: Öğrenme, öğretme, eğitim, kısa yolculuklar, ticari faaliyetlerde gelişmeler olabilir. Pratik fikirler gelişebilir. Ukalalıktan, pratik olmayan soyut düşüncelerden kaçınmak önemli. Aşırı hareket nedeniyle zihinsel dağınıklık yaşanabilir.

1 Nisan - 16 Mayıs: Neşe veren uğraşlar, yaratıcı beceriler, çocuklar, spor alanlarında gelişmeler yaşanabilir. Rekabet duygunuz artabilir. Çocuksu kişisel dramları sürdürürseniz yaşamdan keyif alamama, sinirsel gerginlik, değersizlik duygusu hakim olur.15 Mayıs - 6 Haziran: Yeni eğitimler, uzmanlık gerektiren konularda gelişmeler olası.

5 Ekim - 19 Kasım: Uzun yolculuklar, yabancı ülkeler, yüksek öğrenim, üniversite, hukuki konularda gelişmeler olası. Yolculuk planları harekete geçebilir. Bekleyen davalar sonuçlanabilir. Uzaktaki yakınlarınızla haberleşebilirsiniz. 31 Ekim - 20 Kasım arası Merkür retrosu nedeniyle planların bu tarihten önce yapılması faydalı olur.Aşk/ İlişkiler/Evlilik: Aşk ve evlilik konularında imkanlar gelişebilir. Gebelik ve çocuk şansı olabilir. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüz artacaktır. İlişkilerde adil olmak ve dengeyi korumak önemli. Romantik konularda talihiniz sene boyunca yüksek.

11 Ocak - 4 Şubat: Romantik konularda gelişmeler yaşanabilir. Uzun vadeli ilişkilere başlayabilirsiniz.

1 - 27 Mart: Uzun soluklu ilişkiler, evlilikler olası. Sizi anlayan değer yaratan insanlarla tanışabilirsiniz.Temmuz - 18 Ağustos: Eş, partner ilişkilerinde gelişmeler olası. Yanlış anlaşılmalardan kaçınmak önemli. Gelir getirici anlaşmalar olabilir. Anlaşmanın ön hazırlığını yapmak ve yürürlüğe koymak için Merkür retrosunun bitişini beklemek yerinde olur.( 7 Temmuz - 1 Ağustos)Kariyer/İş/Para: Finansal konularda çabaya bağlı artış olacaktır. Maddi ve manevi konularda hayalperest tutumlar olabilir. Özgüven sağlayan maddi imkanları üretmek için bağımlılıklardan kurtulmak gerekecektir. Jüpiter'in 11'inci evde bulunması sebebiyle uzun süredir var olan arzuları gerçekleştirme gücünüz artacak. Şimdiye kadar vizyon edindiyseniz uygulamak için koşullar elverişli. İşten gelen gelirde artış olabilir. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Günlük işlerde enerjiniz artar. Yeni gruplara, derneklere üye olabilirsiniz.

15 Şubat - 31 Mart: Ev, aile, ebeveynler, taşınmazlar konusunda gelişmeler olabilir. Kariyer alanına odaklanmak önemli. Sosyal statüye önem verin. Çocukluk koşullanmalarına takılıp kaldıysanız doyumsuz tutumlar sergileyebilirsiniz.

19 Ağustos - 4 Ekim: Ortak gelirler alanında hareket söz konusu. Sindirim hassasiyetleri yaşanabilir. Sağlık sorunlarına karşı duyarlı olun. Bu süreçte harcamalarda tutumlu olmak, kriz yaratan tutumlardan kaçınmak faydalı olur.


20 Kasım - Ocak 2020: Saygınlık, sosyal statü, otorite ile ilgili konular ve kariyer alanında gelişmeler yaşanabilir. Yer değişikliği hareket arzunuz artabilir. Ev aile konularında gelişmeler yaşanabilir.


Retro gezegenler ve etkileri

Merkür


5 Mart - 28 Mart Balık burcunda retro 2'nci evde. Maddi konular üretim alanlarında aksamalar yaşanabilir.

7 Temmuz - 1 Ağustos Aslan burcunda. İlişkiler alanında hassasiyetler , anlaşmazlıklar anlaşma ve sözleşmelerde aksamalar olası. Birlikte çalıştığınız insanlarla geçmişten gelen konular gündem olabilir.

31 Ekim - 20 Kasım Akrep burcunda. Kariyer alanında bekleten durumlar olabilir.


Jüpiter

10 Nisan - 11 Ağustos Yay burcunda. Arkadaşlar, sosyal gruplar, ortak idealleri paylaştığınız insanlara dair önceliklerinizi gözden geçireceksiniz. Romantik konularda geçmiş ilişkiler gündem olabilir. Bu dönemde riskli yatırımlar yapmaktan kaçınmak gerekir.


Satürn

30 Nisan - 18 Eylül Oğlak burcunda retro. Geçmişten gelen sağlık sorunları, psikolojik problemler açığa çıkabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissederken koşullardan çıkmak için çabanız ve enerjiniz olacaktır.


Uranüs

12 Ağustos - 1 Ocak 2020 Boğa burcunda retro. Uranüs boğa burcuna ilerleyince kısıtlayan koşulları sonlandırma, özgürlük ihtiyacınız artabilir. Aileden gelen derin alışkanlıklarınız dönüşebilir. Ailevi konular ve anne ile ilgili gelişmeler olabilir. Taşınma ve yer değişikliği arzunuz artacaktır.


Neptün

21 Haziran - 27 Kasım Balık burcunda retro. Maddi ve manevi konularda hayalperest tutumlar olabilir. Özgüven sağlayan maddi imkanları üretmek için bağımlılıklardan kurtulmak gerekecektir.

Plüton


24 Nisan - 3 Ekim Oğlak burcunda retro. Kısıtlandığınız konularda zorunlu yüzleşmelerle sonuç alabilirsiniz. Bitmemiş işler, yarım kalmış projeler varsa sonlandırmak için koşullar elverişli. Şayet takıntılarınız, fobileriniz, psikolojik rahatsızlıklarınız varsa arınmak üzere yüzeye çıkabilir. Korkularınızla yüzleşirken danışmanlık alma ihtiyacı duyabilir
__________________

**zerd@** isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2019, 02:39 AM   #12 (permalink)
Administrator
 
**zerd@** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2002
Nerden: izmir
Mesajlar: 27.332
Tecrübe Puanı: 86 **zerd@** isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
**zerd@** - İCQ üzeri Mesaj gönder
2019'DA BALIK BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Bir süredir yoğun biçimde duygusalsınız. Empati ve sezgisel kabiliyetler artmış olmalı. Kararlı davranışlar sergileme, yaşam amacının farkında olma, kendini keşfetme arzularınızla özgüven eksikliği, cesaretsizlik, yaşam amacının farkında olmama güdüleriniz çelişmiştir. Olaylar içinde savrulurken yön belirlemekte zorluklar ve öz değer yitimi gelişmiş olabilir.

Hayal gücüne tutunup müzik resim gibi alanlarda faaliyet yapmak ve kalıcı hedefler koymak sizin için oldukça önemli. Bu yıl mutluluk getiren imkanlar başkalarına göre mantıklı olmasa da sizin için fırsatlar olarak gelişebilir. Kariyer ve maddi başarı konularında gerçek tatmin sağlayan içsel hedeflere doğru yol alıyorsunuz. Sosyal çevrede değişiklikler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızın yaşamsal problemleri ve öfkesi sizi yorabilir. Ortak alanda bulunduğunuz tüm grup ve sosyal ilişkileri tarttığınız ve değişiklikler yaşadığınız dönem devam ediyor. Süreç sizi daha vizyoner olmaya zorluyor. Her tür yardım etkinlikleri, sosyal yardım kuruluşları, gönüllü işler sizi cezbedebilir.Yatırımlar konusunda tedbirli davranmak önemli. Karamsarlık ve şüphe gelişebilir. Kendinizi arzulanmıyor, beğenilmiyor hissedebilirsiniz. Mart ayına kadar eski ve işe yaramayan değerleri dönüştürüyorsunuz. Bu aydan sonra kendi ihtiyaçlarınız konusunda daha geniş gönüllü davranacaksınız. Bu dönemde harcamalarda artış olası. Akabinde Uranüs Boğa burcuna ilerleyince düşünme ve algı yeteneğiniz gelişecek.Bu vakte kadar kendinize koyduğunuz güven sınırlarını kaldırıp orijinal ve yaratıcı işler yapabilirsiniz. Bu dönem sabırsız hissetseniz de oldukça objektif olabilirsiniz. Jüpiter kariyer evinizde bulunuyor. Dönüştürdüğünüz hedeflere ve sosyal ihtiyaca uygun yeni kariyer olasılıkları beliriyor. Statü ve saygınlık getirecek konular olası. Kendinize ve yeni vizyonunuza güvenerek kalıcı değişimler yapabilirsiniz. Fırsatlar kendiliğinden gelişir. Bunun için sağlıklı hedef koymak önemli. Aile büyükleri, otorite ve babayla olan ilişkilerde uyum sağlanır. Düşmanları alt etme gücünüz artar. Eğitim imkanları gelişebilir. Taşınmaz, araç alma ihtimalleri gelişebilir.Sağlık: Yeme bozuklukları, kilo almaya yatkınlık, gıda duyarlılıkları, sindirim hassasiyetleri zehirlenmeler olabilir. Uyku bozuklukları, dolaşım ve lenfatik sistem sorunları yaşanabilir. Bağışıklık düşebilir. Ayaklarda hassasiyetler olabilir. İlaç, alkol bağımlılığı artabilir.Eğitim/Beceriler/Hedefler: Uluslararası konular, yabancı diller konularında eğitim imkanlarını var. Uranüs Boğa burcuna ilerleyince düşünme ve algı yeteneğiniz gelişecek. Maddi değer yaratma hedefleriniz yenilenecek. Bu vakte kadar kendinize koyduğunuz sınırları yaratıcı becerilerinizi geliştirebilirsiniz. İş ve çalışma koşullarınızı yenileyici, gelir artıran hedefler koymak için koşullar elverişli. Ruh ve beden dengesinin sağlanacağı, yaşam enerjinizi artıran sportif faaliyetlere yönelmek faydalı olur.

Aşk/İlişkiler/Evlilik: Romantik konularda gelişmeler yaşanabilir. Çocuk yapmayı düşünüyorsanız elverişli koşullar var. Sosyal çevrede dönüşüm, ortak hedefler doğrultusunda yenilenme var. Yakın çevrede değişiklikler, akraba ilişkilerinde gelişmeler olabilir.

27 Mart - 20 Nisan: İlişkilerde yenilenmeler olası.

15 Mayıs - 9 Haziran: Romantik konularda hareket yaratıcı becerilerde artış olası. Aynı dönemde Mars Yengeçte size göre olmayan ilişkileri geride bırakma arzunuz artabilir.

(17 Mayıs - 1 Temmuz evlilik anlaşmalar, ilişkilerde tedbirli davranmak önemli. Kavgalar, kopuşlar olası)

19 Ağustos - 4 Ekim: Gerginlik yaratan insanlara karşı tedbirli ve mesafeli olun.


Kariyer/İş/Para: Mart ayında Uranüs Boğa burcuna ilerleyince düşünme ve algı yeteneğiniz gelişecek. Bu vakte kadar kendinize koyduğunuz güven sınırlarını kaldırıp orijinal ve yaratıcı işler yapabilirsiniz. Dönüştürdüğünüz hedeflere ve sosyal ihtiyaca uygun yeni kariyer olasılıkları beliriyor. Statü ve saygınlık getirecek konular var.


Mart ayına kadar harcamalarda artış olası. Bu dönem riskli yatırımlardan kaçınmak gerekir. Mart ayından sonra yeni ticari etkinlikler, akraba ile ortak işler olası. Jüpiter kariyer evinizden geçiyor. Statü imkanları gelişebilir. Yenilenen hedeflerle kaynaklarda artış olabilir. Uluslararası iş imkanları, yabancı ortaklıklar gelişebilir. Finansal konulara yoğunlaşmak ve değer yaratmak önemli.


1 Ocak - 14 Şubat: Harcamalarda artış, kariyer konularında gelişmeler olabilir. Sosyal çevreden insanların sorunları sizi yorabilir.

15 Şubat - 31 Mart: Cesaret yenilenme olası. Geçmişten gelen husumetler çözülebilir. Hedeflerinizi yenileyebilirsiniz.
1 Nisan - 16 Mayıs: Kariyer alanında hareket var. Taşınmalar, evde ya da işyerinde tadilat olabilir. Ailevi konularda tartışmalar yaşanabilir.

17 Mayıs - 1 Temmuz: Yatırım planlarınızı gözden geçirin. Aşk ve çocuklar alanında gerginlikler olabilir. Geçmişten gelen konular ailevi meseleler büyüyebilir.

2 Temmuz - 18 Ağustos: Projelerde gelişmeler olabilir. Bekleten işler varsa çözülür. Üretme ve çalışma gücünüz yüksek.5 Ekim - 19 Kasım: Ortak kaynaklar, harcamalar, miras konularında gündem olabilir. Ani gelişen kriz durumlarında metanetli davranmak önemli.

20 Kasım - Ocak 2020: Yurt dışı, yabancılar, yüksek öğrenim ve hukuki konularda, uzun yolculuk gerektiren durumlarda gelişmeler olası. Ufku genişleten insanlar vasıtasıyla önemli olaylar yaşanabilir.Retro gezegenler ve etkileri

Merkür

5 Mart - 28 Mart Balık burcunda retro. Davranışlarınızda yönsüzlük, kararsızlık olabilir. Bu tutum ilişkilere yansır. Netlik ve kararlılık önemli. Kontrol duygusunu yitirmemeye çalışın.

7 Temmuz - 1 Ağustos Aslan burcunda retro. İş ve günlük rutinlerde aksamalar, sağlık sorunları olabilir. Anlamlı gelmeyen işlerle meşgul olma, yoğun, depresif duygular söz konusu olabilir. Amaç edinerek çalışmak önemli.31 Ekim - 20 Kasım Akrep burcunda. Uzun yolculuklar, yabancı ülkeler, yüksek öğrenim, uzmanlaştığınız konular, hukuki alanlarda aksaklıklar olabilir. Dar görüşlü tutumlardan kaçınmak önemli.

Jüpiter

10 Nisan - 11 Ağustos Yay burcunda. kariyer alanında program dışı gelişmeler, bekleten durumlar olabilir. Sabır göstermek akışı bozmamak önemli.

Satürn

30 Nisan - 18 Eylül Oğlak burcunda burcunda. Arkadaşlar, sosyal gruplar, ortak idealleri paylaştığınız insanlara dair bekleten durumlar olabilir. Sabır sınavları gelişebilir.Uranüs

12 Ağustos - 1 Ocak 2020 Boğa burcunda retro. Yakın akraba ilişkilerinde sorunlar, öğrenme, öğretme, dil, iletişim konularında yarım kalan konular gündem olabilir.

Neptün


21 Haziran - 27 Kasım Balık burcunda retro. Duygusal tutumlar artabilir. Gerçek ve illüzyon karışabilir. Yaratıcı beceriler artarken, kişi kendini olmayan becerilere dair kandırabilir.Plüton

24 Nisan - 3 Ekim Oğlak burcunda retro. Arkadaşlar, sosyal gruplar, ortak idealleri paylaştığınız insanlara dair dönüşümler, zorlayan olaylar yaşanabilir. Somut ve size özgü bir yön ve hedef duygusu geliştirmeniz önemli. Yönsüzlükten doğan karmaşa yorucu olur.

__________________

**zerd@** isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may değil post new threads
You may değil post replies
You may değil post attachments
You may değil edit your posts

vB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Şu Anki Saat: 08:44 PM


Telif Hakları vBulletin v3.6.8 © 2000-2019, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Aşk Şiirleri | Güzel Sözler | Lazer Epilasyon | Gazeteler | Yeni yıl mesajları | Doğal Ürünler | Az ve Öz

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.2.0 © 2008, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66