Konu Kapatılmıştır
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-21-2005, 05:07 PM   #11 (permalink)
Senior Member
 
ERK@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2005
Mesajlar: 0
Tecrübe Puanı: 0 ERK@N is on a distinguished road
K O V A
KOVA

İdeal ilişki için Terazi'yi seçin


Özgürlük düşkünü Kova insanı, pek fazla burçla anlaşamıyor. Terazi ile dört dörtlük bir ilişki kuran Kovalar'ın, Akrep, Oğlak ve Balık'la aşk konusunda yıldızı barışmıyor.

KOVA-KOÇ
Ortak konuları fazla

Çekici, cana yakın ve sevimli Koçlar, Kova'nın her zaman ilgisini çeker. Ortak konuları bir hayli fazladır. Yalnız; bu beraberlikte Koç, Kova'ya göre daha kıskanç ve sahiplenicidir. Özgürlüğüne düşkün Kova bu durumdan rahatsız olsa da, kızgınlığını dengeleyip, ilişkisini her anlamda yürütür.

KOVA-BOĞA
Bir araya gelemezler

Kova'nın değişikliklere olan merakı, tutucu Boğalar'a ters gelebilir. Kovalar'ın yaşamda her zaman aradıkları güven sığınaklarını, Boğa onlara güçlü bir şekilde hissettirir. Yaşamı komik yönünden alan Kova ile hayatı ciddiye alan Boğa'nın bir arada olması öylesine güçtür ki, bir gün ansızın yollarını ayırırlar.

KOVA-İKİZLER
Sabretmek gerek

Cin gibi zeki olan İkizler'in, en az kendisi kadar farklı biriyle karşılaşması başlı başına olaydır. Bu beraberlikte, geçmişte yaşadıklarını silerler ve sadece kendilerini yaşarlar. Zaman içinde sürtüşmeleri de olabilir. Yapacakları tek şey sabırla beklemektir.

KOVA-YENGEÇ
Kısa ömürlü olur

"Duygu yüklü, içine kapanık bir Yengeç; Kova'nın yanında ne yapar" diye düşünebilirsiniz. Öyle ya! Biri ille de 'özgürlük' derken, diğeri kısıtlı ve kuşatılmış yaşama 'hayır' demez. Bu beraberlik uzun ömürlü bir ilişki olmasa da, yaşandığı sürece her ikisi de mutludur.

KOVA-ASLAN
Çekişmeli bir ilişki

İşte, birbirlerine zıt iki kişi. Yönetmeyi seven Aslan; Kova'nın çekiciliğine kapıldığı anda, onu elde etmenin yollarını arar. Gizemli ve özgürlükçü bir insanla belki de hiç karşılaşmamıştı. Kova'nın sesiz inadı vardır. Aslan ne yaparsa yapsın, Kova'nın gözüne girmenin çok güç olacağının farkına varacaktır.

KOVA-BAŞAK
Birlikte çok eğlenirler

Neşeli, canlı ve yeniliklere düşkün bir Kova için, Başak oldukça titizdir. Kovalar'ın genellikle, bulundukları yer ve zamandan daha ötelerde bir yerlerdeki gizemli görünüşleri de, Başaklar'ı etkiler. Birlikte çok eğlenirler. Hareketli Kova'ların bu ilişkiden bıkmaları nedeniyle beraberlikleri bitebilir.

KOVA-TERAZİ
İdeal bir çift olurlar

Kova'nın kendine özgü çılgınlıkları, Terazi'nin müthiş ilgisini çeker ve ideal bir çift oluştururlar. Çekici ve cana yakın Terazi'nin zarafeti dillere destandır. Duygu ve romantizm yaşamının büyük bir bölümünü kaplar. Sevdiği zaman tam anlamıyla bağlanan ve Terazi, Kova'ya en iyi eşlik edecek kişidir.

KOVA-AKREP
Birbirlerinin tam tersi

Hava grubunun yeniliklere ve değişikliklere düşkün insanı olan Kova, Akrep'in zıttıdır. Ne kadar iyi niyetli davransalar da, sürekli birbirlerine aykırı düşerler. Maddi konularda biraz da Akrep'in baskınlığı yüzünden oluşturdukları ortak paydalar, onların ilişkilerini güçlendirir. Sabrederlerse bir şeyler olabilir.

KOVA-YAY
Eğlenceli ama zorlu

Her yönüyle eğlenceli bir beraberlik gibi görünse de, olay o kadar basit değildir. Parasal konulara pek değer vermeyen Yaylar, Kovalar'ın maddeci yönlerini gördükçe bir adım geriye çekilirler. Fakat güçlü mantıkları ile bu beraberliği sürdürürler.

KOVA-OĞLAK
Ortak nokta yok

Analiz edilmesi zor bir beraberlik. Oğlak; konu ne olursa olsun, Kova'nın daha gayretli ve ciddi olmasını isterken, Kova onu anlamakta güçlük çeker. İlişki için desteğe ihtiyacı olan Oğlak, bu ilgiyi Kova'dan bir türlü göremez. Gelecek vadetmeyen bir beraberlik.

KOVA-KOVA
Rüzgardaki mum gibi

Neşe, hareket, akılcılık ve yenilik; ne isterseniz bu beraberlikte vardır. Fevri davranışlarla, sık sık birbirlerine düşerler. Fakat, olayların komik yönlerin görerek canlarını sıkmazlar. Birbirlerine hesap vermekten hoşlanmayan bu çiftin ilişkisi rüzgarda kalan bir mum gibidir. Uzun ömürlü bir aşk yaşanabilir.

KOVA-BALIK
Zaman içinde bitecek

Balık'ın yaratıcılığı, Kova'ya ilginç gelebilir. Fakat bu ilgi sürekli olamaz. Kesintisiz bir arayış içinde olan Kovalar'ın bu hallerine, Balıklar anlam veremez. Kuşkucu Kovalar'ı tatmin etmek kolay olmadığı için, sürekli inişler-çıkışlar yaşayan bu beraberlik, uzun dönemde kendini yok etmeye mahkumdur.

Kişisel Özellikleri
Kova Burcu'nu tanımlamak her zaman kolay değildir. Yaşamın bilgi ve deneyim olduğunun bilinciyle, kararlı ve inatçı bir şekilde her konuda iyi bir öğrencidirler. Gençlik çağlarındaki deneyimlerle, ileri yaşlarda oldukça birikimli kişiler haline gelirler.
ERK@N isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-21-2005, 05:08 PM   #12 (permalink)
Senior Member
 
ERK@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2005
Mesajlar: 0
Tecrübe Puanı: 0 ERK@N is on a distinguished road
BALIK

Balık'ın halinden en iyi Balık anlar


Duygu dolu Balıklar, burçlar aleminin belki de en hayalci üyeleridir. Bu yüzden de Koç, Kova, Aslan ve İkizler burcu onlara göre değildir.

BALIK-KOÇ
Sessizce ayrılırlar

İkisi de birbirlerinin dünyalarını tüm iyi niyetlerine rağmen anlayamazlar. Koç'un hareketli yapısına bir Balık'ın eşlik edebileceğinizi düşünmeniz bir hata. Tüm iyi niyetinize rağmen bu beraberliğin ömür boyu sürmesi imkansızdır. Zaten her şeyin yarım kalacağını onlar da anlamışlardır. Sessizce ayrılırlar.

BALIK-BOĞA
Renksiz bir beraberlik

Başlangıçta her şey normaldir. Her şey olması gerektiği kadardır. Bilinen görevler paylaşılmıştır. Herkes kendince sorumluluğuna sahip çıkar. Renksiz, kokusuz ve tartışmasız bir beraberliktir bu. Uzun vadede birbirlerine karşı nedensiz reaksiyonlar göstermeye başlarlar. Neden başlattıklarını onlar da bilemez.

BALIK-İKİZLER
Ayrılık kaçınılmaz

İkizler, bir dünya insanıdır. Balık ise, kendi mistik dünyasının aşk kahramanıdır. Düşler ise hep masallarda kalır. Balık, İkizler'i istediği gibi yönlendiremez. Ne yaparsa yapsın, İkizler yol hazırlıklarına başlamıştır. Ona güle güle demekten başka bir şey yapamaz.

BALIK-YENGEÇ
Kıskançlığa dikkat

Tanıdık denizlerin usta yüzücüleri, karşılaştıkları anda hiç yabancılık çekmezler. Onlar, birer sualtı kahramanıdır. Konuşmadan anlaşır, yıldırım hızıyla birbirlerine çekildiklerini hissederler. Başkalarının dünyaları onlara yabancıdır. Artık, özledikleri aşka kavuşmuşlardır.

BALIK-ASLAN
Gece ve gündüz gibi

Bu ilişki, gece ve gündüzü anımsatan zıt kişiliklerin kaynaşması gibidir. Balık'ın pırıltısı, Aslan'ın ışıltısı ile birleşir. Muhteşem bir dekor, mükemmel bir oyun. Her oyunun bir sonu vardır. Işıklar söner ve perde kapanır. Geriye güzel bir senaryo ve hep sahnede görmek istediğimiz kahramanlar kalır.

BALIK-BAŞAK
Bir araya gelemezler

Ters koordinatların insanlarıdır. Hangi düğmeye bassanız yanlış ses verir. Balık, dünyaya anne ve baba olmak için gelmiştir. Duygusallığını yüksek dozlarda kullanır. Başak ise, iş dünyasının önemli kişisi olmaya kurgulanmıştır. Sonuç, her ikisi için hayal kırıklığıdır. Her şey bir gün tarihe karışacaktır.

BALIK-TERAZİ
Duygular ön planda

Gözyaşları, vedalar, kavuşmalar ve romantizm, bu filmde fazlasıyla yer alır. Bu beraberliğe kendilerini öylesine kaptırırlar ki, yaşamda başka insanların da var olduğunu keşfettiklerinde artık çok geçtir. Duyguların paylaşıldığı bu aşkta beklenen gelişme istenen sonucu vermeyecektir.

BALIK-AKREP
Gözyaşları çok olur

Bu aşkta gözyaşı mutluluktan daha fazladır. Akrep'in sert çıkışlarından, Balık bol bol nasibini alır. Biraz da cinsel ağırlıklı olan bu ilişkiye, kıskançlık duygularının katılması ile aşkın tüm öğeleri tamamlanır. Gerçek olan tek şey konuşacak zamanları olacaktır. Onları kendi haline bırakmak galiba en iyisi.

BALIK-YAY
Zor bir süreç başlar

Balık'ın aşırı duygusallığı Yay'a çok garip gelir. 'Vur kaç' tan hoşlanan Yaylar için Balık, zor bir yüktür. Bir gün her şeyin mükemmel olacağına inanan Balıklar için zor bir süreç başlar. Bir bilseler Yay'la bu beraberliğin asla olmayacağını, acaba yine beklerler mi?

BALIK-OĞLAK
Pişman olmazlar

İşte ideal bir çift. Herkes kendi görevinden memnundur. Oğlak, yaşamını iş hayatına göre kurgulamıştır. Maddesel konular hayatının bir parçasıdır. Amacı başarılı olmak, kendini kanıtlamaktır. Balık'ın ise buna hiç itirazı yoktur. Bu birliktelikte her şey yolundadır.

BALIK-KOVA
Ortak yanları yok

Fiziksel çekim haricinde, fazla ortak yönleri yoktur. Kova'nın yardımseverliği, Balık'ın hoşuna gitmiş, onu kendine yakın görmüştür. Herkes kendi yaşamına çekildiğinde, birlikteliğin sıradanlığı ortaya çıkacaktır. Özgürlükçü Kovalar'ı, Balık'ın derin aşkı bile yolundan döndüremeyecektir.

BALIK-BALIK
Yoğun ve derin bir aşk

Kendi duygusal denizlerinde boğulmadan yaşamayı öğrenmek zorundadırlar. Zaten başka şansları da yoktur. Birbirlerinin dünyasını en iyi anlayan yine kendileridir. Yaşamı zorlaştırmak yerine, kolaylaştırmayı tercih etmelidirler. Her şeyi ile yoğun ve derin bir aşk.
ERK@N isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-09-2008, 02:29 PM   #13 (permalink)
Senior Member
 
Butterfly_Effect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2007
Mesajlar: 2.530
Tecrübe Puanı: 39 Butterfly_Effect isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
KOÇ-YENGEÇ
Anlaşmanız zor

Duyguları ve hisleri simgeleyen bir Yengeç'le beraberlik; son derece enteresan, bir o kadar zordur. Yengeç alıngan ve kırılgandır. Söylediğiniz her şeyi yanlış anlayacak ve size küsecektir. Çünkü, o hiçbir şeyi unutmaz. Oysa siz; asla kin gütmeyen ve anında her şeyi unutan birisiniz.

BU kadar mı tutar :P
__________________
This world will never be what i expected.
Butterfly_Effect isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır


Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may değil post new threads
You may değil post replies
You may değil post attachments
You may değil edit your posts

vB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
5 ile 25 yıl arasındaki zaman sabutayhan Yaşanmış gerçek hikayeler 2 05-18-2008 08:55 AM
Azrail ile Knight oyuncusu arasındaki diyalog jaime_funda Gülmece 0 11-06-2006 09:33 AM
BİLGİSAYAR ve KADIN arasındaki benzerlikler... :)) ERK@N Gülmece 1 03-07-2006 05:52 AM
Paris Hilton ünlüler arasındaki en kötü köpek sahibi seçildi ERK@N Magazin 1 12-14-2005 08:36 PM


Şu Anki Saat: 02:39 PM


Telif Hakları vBulletin v3.6.8 © 2000-2015, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
Aşk Şiirleri | Güzel Sözler | Lazer Epilasyon | Gazeteler | Yeni yıl mesajları | Aşk Şiirleri | Seo | Çörek Otu Yağı

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.2.0 © 2008, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66