LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-13-2008, 05:02 AM   #1 (permalink)
Senior Member

Sky_Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 12 Sky_Walker is on a distinguished road
Baba Oluyorummmmmmmm!!!:)
Bir zamanlar Bu sitenin çok aktif kullanıcısı idim,gitme net ailesinin kurulduğu ilk yıllarda üye olmuş ve çok güzel bir ortam ve arkadaşlıklar kurup güzel zaman geçiriyordum.zamanla kendimi forumdan geri çekmem gerekti ve geçen sene evlendim ve dün sevgili eşim baba olacağımın müjdesiyle eve geldi.
İnanılmaz bir duygu,tarif edilemez bir duygu çok harika mükemmel bir şey bu
İçim içime sığmıyor,dün akşamdan beri kıpır kıpır duramıyorum,işe gitmeden bir şekilde deşarj olmam lazım diye aklıma eski siteme girip bu mutluluğumu paylaşmam lazım dedim.
Ve ben o çapkın yaramaz adam baba oluyorum,inanamıyorum çok büyük bir süpriz oldu bana.
bir zamanlar neydim ve şuan neler hissediyorum.bu haberi aldığımdan beri,daha fazla çalışmalıyım daha ciddi adımlar atmalıyım,bebeğimin geleceğini hazırlamam diye düşünce fırtınası yaşıyorum.
İlkkan abi zerda abla sizinle eskiden çok sohbet ederdik,msnlerde konuşurduk.benim kim olduğumu bilseniz,bu yaramaz çocuk nasil evlendide baba oluyor diye inanamazsınız.
Herkese Sevgi,Huzur dolu bir yaşam dilerim.
Tüm erkekler babalık duygusunu yaşamasını dilerim.
Mükemmel tarifi çok zor,müthiş heyacan dolu bir duygu.
Alt 09-13-2008, 08:03 AM   #2 (permalink)
Administrator

**zerd@** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 86 **zerd@** isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
**zerd@** - İCQ üzeri Mesaj gönder
Tebrikler..Çok sevindim sanalda olsa burayı unutmadığın için..
Allah hayırlı ve uzun ömürlü evlat nasip etsin..

''.benim kim olduğumu bilseniz,bu yaramaz çocuk nasil evlendide baba oluyor diye inanamazsınız.''

inanki kim olduğunu merak ettim..ama en önemlisi senin mutlu bir evlilik yapman ve bu mutluluğuda birde baba olacağını öğreninde bizlerle paylaşman..

Her şey gönlünce ve dilediğince olsun..

sevgiler..

**zerd@** isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-13-2008, 11:39 AM   #3 (permalink)
Sevgi KeLeßeĞi

Tecrübe Puanı: 47 уαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond repute
HayırLa ve sağLıkLa doğar inşaLLah =))

уαкαмσz..؟؟ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-14-2008, 07:30 PM   #4 (permalink)
Senior Member

DOĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 16 DOĞAN is a jewel in the roughDOĞAN is a jewel in the roughDOĞAN is a jewel in the rough
DOĞAN - İCQ üzeri Mesaj gönder DOĞAN - AİM üzeri Mesaj gönder DOĞAN - MSN üzeri Mesaj gönder DOĞAN - YAHOO üzeri Mesaj gönder
hayılı olsun

Yaz yağmuru düşer durur yüreğime
Bir küçük aşk yeter benim hasretime
Sen de benim yağmurum ol
Damla damla yağ gönlüme
DOĞAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-15-2008, 04:38 PM   #5 (permalink)
Senior Member

Zerda abla şaun için söyleyemiyorum kim olduğumu,ama şunu söyleyebilirim.Hayal perili,yıldızlı,anzelli,cavemanlı,kadıköylü(theman ),Hisli o muhteşem dönemin içinde olan biriydim.forumun en samimi en doğal olduğu yıllar yani.
bu arada bebeğimiz 2.ayına girmiş durumda,kendini belli etmeye başlamış.bende bugün dayanamadım ilk iş olarak bebek bezi aldım
Alt 09-15-2008, 05:25 PM   #6 (permalink)
Senior Member

hayal_gözlüm_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 21 hayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to behold
hayırlı olsun... sağlıklı dogsun...ilk hediyesi benden olsun...
Alt 09-16-2008, 04:18 AM   #7 (permalink)
Senior Member

Tşk ederiz teyzesinebu arada bu hediye kızlar için gibi olmuş,benimde içime kız olacak gibi doğuyor ama hadi hayırlısı
Alt 09-16-2008, 07:46 AM   #8 (permalink)
Banned

Tecrübe Puanı: 0 Valetta is a splendid one to beholdValetta is a splendid one to beholdValetta is a splendid one to beholdValetta is a splendid one to beholdValetta is a splendid one to beholdValetta is a splendid one to beholdValetta is a splendid one to behold
Rabbim hayırlısı ile tamamına erdirsin inşallah..Gözünüzaydın...
Valetta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-16-2008, 08:27 AM   #9 (permalink)
Banned

Tecrübe Puanı: 0 Cacabey will become famous soon enoughCacabey will become famous soon enough
Anladığım kadarıyla henüz baba olmamış arkadaş sadece müjde almış hayırlısı olsun..
Cacabey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-16-2008, 09:24 AM   #10 (permalink)
Senior Member

hayal_gözlüm_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 21 hayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to beholdhayal_gözlüm_ is a splendid one to behold
Sky_Walker´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tşk ederiz teyzesinebu arada bu hediye kızlar için gibi olmuş,benimde içime kız olacak gibi doğuyor ama hadi hayırlısı
tabii kii önce hayırlısıyla doğsun...nyse erkek olursa bunu alıverırız

Seçenekler
Stil