Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes
Old 03-08-2008, 05:02 PM   #21 (permalink)
Senior Member

ebru_14's Avatar

sizi tanimiyorum ama galatasarayli olman ii oldugunu gosteriyor benim icin......

cunku bende gs liyim deee(:
DOGRUYU BEN SOKTUM.
SONBAHARDA DOKULAN YAPRAKTIM,ILK BAHARDA GERI GELDIM BEN.
AILEME SELAMLAR OLSUN.
GOKKUSAGINDAKI BIR RENGIM BEN...

(((CEZA)))
ebru_14 is offline   Reply With Quote
Old 03-16-2008, 07:19 AM   #22 (permalink)
Senior Member

ßurak's Avatar

Rep Power: 45 ßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond repute
Originally Posted by MORDAK View Post
Kardeşim sık sık bu başlığa yazmak isterim ama çok muhterem arkadaşlar yüzünden girip iki satır yazmak gelmiyo içimden.Sanada sözüm var biliyorum sözümü yerine getiriyorum.Zaman çabuk geçiyo kardeşim sen gideli 2 hafta oldu.Zaman senin için orda hele şu dönemde çok zor geçiyo tahmin diyorum ama döndüğün zaman anlıyacaksın sayılı günün çabuk geçtiğini.Senin için çok güzel şeyler düşünmüştüm ama olmadı.Zaten sende biliyosun az çok durumumu.Neyse kardeşim fazla uzatmayım belki geldiğimden rahatsız olan çok muhterem arkadaşlar gitmemi bekliyolardır.
Kardesim Saolasın Olmayinca Olmuor.. Düsünmen ßenim icin Yeterli Gelince Telafisini Yapariz... (= Çok Muhterem Az .. (= Salla Sen Onlari... Zaman Gecio Ama Nasıl Geçio Gelde ßana Sor (= .. Biticek Baslamak ßasarmanin Yarisidir Sonuçta Kardesim Kendinize iyi ßakin.

ßuyak..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ßi S.qit !...~
GoLpa Team
buRak
ßurak is offline   Reply With Quote
Old 03-16-2008, 07:20 AM   #23 (permalink)
Senior Member

ßurak's Avatar

Rep Power: 45 ßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond repute
Originally Posted by ebru_14 View Post
sizi tanimiyorum ama galatasarayli olman ii oldugunu gosteriyor benim icin......

cunku bende gs liyim deee(:

Saol €ßru Düsüncelerin icin Tşkler...

Kendine iyi ßak.
ßi S.qit !...~
GoLpa Team
buRak
Old 05-13-2008, 12:11 PM   #24 (permalink)
Yeni Üye

EqZö's Avatar

seni seviyorum, cünkü yasanmis bunca sahte hayatin icinde tek gercek olan seni belledim yapmacik sevdalardan,bitmek tükenmek bilmeyen elde etme hirsindan eser yok sende...
seni seviyorum, cünkü korkmadan aciyorum yüregimin tüm kapilarini sana. biliyorum ki hoyrat davranmayacaksin,biliyorum ki kanatmayacaksin yüregimi...
seni seniyorum,cünkü sert kuzey rüzgarlari gibi yikici degilsin hicbir zaman.
seni seviyorum, cünkü öylesine büyük bir cosku veriyorsun ki bana her zorlukla hic korkmadan hic yorulmadan mücadele edebilecek gibi hissediyorum kendimi...
seni seviyorum, cünkü ben karanlikta yolunu kaybetmis nereye gidecegini bilmeyen biriyken isiginla aydinlattin yolumu. bu hayati sundun ellerinle, aski armagan ettin..gecmise dair tüm aci izleri sildin...
seni seviyorum,cünkü uzakligina tahammülüm yok. her seyde beklemeyi biliyorum ama konu sen olunca sabir diye bir sey kalmiyor bende..özlemine dayanmak dünyanin en zor seyi...
seni seviyorum,cünkü kendinle barisiksin,kendini seviyorsun,kendine saydi duyuyorsun. bu seni kendine güvenen bir insan yapiyo. böylece,hayata daha cok baglaniyorsun.hayata bagliligin beni de sana bagliyor...
seni seviyorum,cünkü gecenin bir yarisi kötü bir rüyadan uyandigimda sIkIntimi seni düsünerek arabiliyorum üzerimden.böyle rahatlatici bir yanin var senin...
seni seviyorum cünkü,mantikli davranmak adina duygularini ertelemiyorsun.yasamak istedigin her seyi "hemen simdi" yasamak istiyorsun. hayati iskalamamak gerektigini cok iyi biliyorsun...
seni seviyorum, cünkü bencil degilsin.sasdece kendini düsünmüyorsun. askin iki kisilik yasanmasi gerektiginin farkindasin.
seni seviyorum, cünkü hayatini bir seylere sahip olmak adina harcamiyorsun. "elimdeki bana yeter"diyebilme erdemine sahipsin.gözün ac degil yetinmeyi biliyorsun..
seni seviyorum,cükü senden cok sey ögreniyorum.bana hayatima bambaska tatlar getirdin.
seni seviyorum,cünkü güven denen seyin var olduguna dair tüm umutlarimi kaybetmisken bu duyguyu ne kadar ihtiyacim oldugunu anladim sayende.bana verdigin güvenle simdi dimdik duruyorum...
seni seviyorum, cünkü seninle gelece dair planlar yapabiliyorum. bügünü yasarken yarini da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme.ulasmak istedigim her yerde, her hedefte de seni görüyorum..cünkü benimle yürüyorsun......

SENI SEVIYORUM, cünkü...........
Old 06-28-2008, 07:12 AM   #25 (permalink)
Senior Member

ßurak's Avatar

Originally Posted by EqZö View Post
seni seviyorum, cünkü yasanmis bunca sahte hayatin icinde tek gercek olan seni belledim yapmacik sevdalardan,bitmek tükenmek bilmeyen elde etme hirsindan eser yok sende...
seni seviyorum, cünkü korkmadan aciyorum yüregimin tüm kapilarini sana. biliyorum ki hoyrat davranmayacaksin,biliyorum ki kanatmayacaksin yüregimi...
seni seniyorum,cünkü sert kuzey rüzgarlari gibi yikici degilsin hicbir zaman.
seni seviyorum, cünkü öylesine büyük bir cosku veriyorsun ki bana her zorlukla hic korkmadan hic yorulmadan mücadele edebilecek gibi hissediyorum kendimi...
seni seviyorum, cünkü ben karanlikta yolunu kaybetmis nereye gidecegini bilmeyen biriyken isiginla aydinlattin yolumu. bu hayati sundun ellerinle, aski armagan ettin..gecmise dair tüm aci izleri sildin...
seni seviyorum,cünkü uzakligina tahammülüm yok. her seyde beklemeyi biliyorum ama konu sen olunca sabir diye bir sey kalmiyor bende..özlemine dayanmak dünyanin en zor seyi...
seni seviyorum,cünkü kendinle barisiksin,kendini seviyorsun,kendine saydi duyuyorsun. bu seni kendine güvenen bir insan yapiyo. böylece,hayata daha cok baglaniyorsun.hayata bagliligin beni de sana bagliyor...
seni seviyorum,cünkü gecenin bir yarisi kötü bir rüyadan uyandigimda sIkIntimi seni düsünerek arabiliyorum üzerimden.böyle rahatlatici bir yanin var senin...
seni seviyorum cünkü,mantikli davranmak adina duygularini ertelemiyorsun.yasamak istedigin her seyi "hemen simdi" yasamak istiyorsun. hayati iskalamamak gerektigini cok iyi biliyorsun...
seni seviyorum, cünkü bencil degilsin.sasdece kendini düsünmüyorsun. askin iki kisilik yasanmasi gerektiginin farkindasin.
seni seviyorum, cünkü hayatini bir seylere sahip olmak adina harcamiyorsun. "elimdeki bana yeter"diyebilme erdemine sahipsin.gözün ac degil yetinmeyi biliyorsun..
seni seviyorum,cükü senden cok sey ögreniyorum.bana hayatima bambaska tatlar getirdin.
seni seviyorum,cünkü güven denen seyin var olduguna dair tüm umutlarimi kaybetmisken bu duyguyu ne kadar ihtiyacim oldugunu anladim sayende.bana verdigin güvenle simdi dimdik duruyorum...
seni seviyorum, cünkü seninle gelece dair planlar yapabiliyorum. bügünü yasarken yarini da unutmadan hedefler koyabiliyorum önüme.ulasmak istedigim her yerde, her hedefte de seni görüyorum..cünkü benimle yürüyorsun......

SENI SEVIYORUM, cünkü...........

HerSey İçin Tşk Ederim ßeßeimm.. ßende Seni Seviorum....

HerSey 300 Gün İçin ßaşka Yoq Saten (=...

Sabırlı ßiri Olarak ßilirdim Kendimi Ama ßurada Gerçekten Dahada Sabır Gerektirio ßunuda Senin Sayende ßuldum... ßekle ßeni Gelicem
ßi S.qit !...~
GoLpa Team
buRak
Old 08-24-2008, 08:16 PM   #26 (permalink)
N's
Moderator

N's's Avatar

Rep Power: 10130 N's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond repute
Hos'KaL.
İyi Bak Kendine.

N's is offline   Reply With Quote
Old 08-26-2008, 11:44 PM   #27 (permalink)
Senior Member

Face's Avatar

Rep Power: 37 Face has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond reputeFace has a reputation beyond repute
Kaşıntı var.

GoLpa Team

Serkan

Face is offline   Reply With Quote
Old 03-05-2010, 12:21 PM   #28 (permalink)
Bahtsız Bedevi

MORDAK's Avatar

Rep Power: 26 MORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud of
Zor günlerinde yanında olamadığım.Ama aklımdan da çıkmayan kardeşimsin.Umarım herşey çok güzel olur.
MORDAK is offline   Reply With Quote
Old 03-11-2010, 09:36 PM   #29 (permalink)
Senior Member

ßurak's Avatar

Originally Posted by MORDAK View Post
Zor günlerinde yanında olamadığım.Ama aklımdan da çıkmayan kardeşimsin.Umarım herşey çok güzel olur.

Ne Demek Kardesim Düsünmen Yeterli. Umarım Her şey ikimiz adına çok iyi olur dostum benim SanaL aLemde Tek Kral Arkadaşım Sen çıktın. Birini Tanıdım Lanet Olsun dedim.. O kisiyi sen biliyorsun..

Allah'a emanet ol kardesim. Geldiğinde Son dakikada haberim olmasın hee (= biraz erkenden haber ver de. Senle ßiraz eqlence yapak kardesim (=

ßu Arada telini kaydetmeyi unuttum bi sms atsana (= Kendine çok iyi bak Can dostum. En Kısa sürede görüşmek dileğiyle Bu Arada düqünüme gelicen demi (=
ßi S.qit !...~
GoLpa Team
buRak
Old 04-28-2010, 08:24 PM   #30 (permalink)
Sevgi KeLeßeĞi

Rep Power: 45 уαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond repute
4 gün önce büyük bi istekle bu sayfaya yazmak için yeltenmiştim ama yazmaya başlayınca kılavyemin bozuk olduğunu hatırlamıştım, hevesim de kursağımda kalmıştıı )
Sonra yeni kılavye alma süresi,siteye ulaşamama fln derken işte sonunda burdayımmm

Selam ßurak abii ((:
Baş belası olarak acayip yazasım geldii
Tanışmamız fln pek iç açıcı olmadı ben herşeye burnumu soktuğum için rahatsızlık verdim genelde sana
Ama farketmişsindir senden başka pekte kimseye bulaşmışlığım yok
İnternet burası belki sanal diye gerçek gelmiyo insanlara ama ben öyle düşünmüyorum. İnsanlar asıl burda gerçek kişiliklerini rahatça ortaya koyuyolar çünkü kaybedecek pek birşeyleri olmuyo.
Bu yüzden sen de ilgimi çektiğin için rahatsızlık verdim ((:

Ama sanırım şimdi aramız o kadar da soğuk değil biraz ısındın demi bana
Pek konuşamadık ama ben sana da çekinmeden abi diyebiliyorum )
Hatta sen beni hiç tanımıyosun ama olsun
Genelde hayat sana kötü yüzüyle geliyo sanırım. Ama kötü tarafların arka arkaya gelmesi iyi tarafların yok olduğu manasında değildir. Seni de çok güzel ve umutlu günler bekliyo )

Artık seni üzgün görmek istemiyoruzz.
Tamam mı ve bu kardeşinden site açık olduğu sürece kurtuluşun yokk..
Sen kızsanda ben peşindeyim )
İyi taraflarını da yazmak isterdim buraya övgü fln ama zaten seni sevenler bunları biliyo )

O yüzden sadece seni sevdimiğimi,internet bağlantısının ucunda bi yerlerde küçük bi kardeşin olduğunu bil istedim

Ve çok konuştumm
Bol Umutlu ve Mutlu günler seni beklesin emii ((:
Sevgi Kelebeği kalbinden hiç eksik olmasın (:
Hoşkal..

уαкαмσz..؟؟ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules