Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes
Old 02-18-2011, 09:12 PM   #41 (permalink)
Senior Member

ßurak's Avatar

Rep Power: 44 ßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond reputeßurak has a reputation beyond repute
Mehmet Paşam Bağlantıyı Kopardık Lan ..!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ßi S.qit !...~
GoLpa Team
buRak
ßurak is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011, 03:48 PM   #42 (permalink)
Sevgi KeLeßeĞi

Rep Power: 44 уαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond repute

Kocaman yürekli kocaman abi'm benim

Bana da kalbin kadar temiz hatıra defterinden bi sayfa ayırdığın için ...

Ben gene seni kızdırdımm
Ama kardeşler öyle kızdırır abileri

Kızdırcak başka kimsem mi var sanki

Bu sevimli varlığa daha fazla kızma
Çok seviyo bu kardeşin seni ğğ
Biliyorum sen bana daha fazla kıyamazsın

Tamam mı hem böyle saçma şeyler yüzünden kızma bana kimseyle bir değilsin ğğ

Akıllı bıdık'tan abisi'ne
уαкαмσz..؟؟ is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011, 05:23 PM   #43 (permalink)
N's
Moderator

N's's Avatar

Rep Power: 10129 N's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond repute
Memo ablanı pardon abini niye kızdırdın Cansu

N's is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011, 05:33 PM   #44 (permalink)
Sevgi KeLeßeĞi

Rep Power: 44 уαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond reputeуαкαмσz..؟؟ has a reputation beyond repute
Abim HUH
Kızdırıyorum öyle yanlış anlaşılmalar oluyo bazen
уαкαмσz..؟؟ is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2011, 05:35 PM   #45 (permalink)
N's
Moderator

N's's Avatar

Rep Power: 10129 N's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond reputeN's has a reputation beyond repute
Yanlış anlamaz Mehmet, şakadır o şaka

Old 05-14-2011, 09:36 AM   #46 (permalink)
Bahtsız Bedevi

MORDAK's Avatar

Rep Power: 25 MORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud of
Akıllı bıdığım neler yazmış öyle.Evet kızdım ama daha fazla kıyamam işte sende biliyosun.Başka kızacağım kimsem yok ki benimde Bende seni çok seviyorum canım benim ğğ.Abisinden akıllı bıdığa kiss

Bak enes yine boktan bi espiri yapmış kızıyomuyum
MORDAK is offline   Reply With Quote
Old 05-14-2011, 09:39 AM   #47 (permalink)
N's
Moderator

N's's Avatar

: ) Mucka memo

Old 06-29-2014, 08:05 PM   #48 (permalink)
Bahtsız Bedevi

MORDAK's Avatar

Rep Power: 25 MORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud ofMORDAK has much to be proud of
Ohoooo hayat nerden nereye sürükledi bizleri ama bazı şeyler unutulmuyor.
MORDAK is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2017, 07:22 AM   #49 (permalink)
Administrator

**zerd@**'s Avatar

Send a message via ICQ to **zerd@**
uzun zamandır buralara gelmemişsin gibi..umarım hayattan beklentilerine kavuşmuşundur..sevgiler gönülden....

**zerd@** is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules