Reply

LinkBack Thread Tools Display Modes
Old 01-07-2007, 11:37 PM   #1 (permalink)
DuVaR_HaYaT

Marko_pasa's Avatar

Rep Power: 0 Marko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant future
Send a message via ICQ to Marko_pasa
--SİCİM--
bakalım bizi kimler seviyormuş.. kimlerde sevmiyor... görüşlerinizi merak ediyorum..
Marko_pasa is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2007, 11:43 PM   #2 (permalink)
Butterfly_Effect
Guest

seni sevmeyen ölsün :twisted:

seni severim bilirsin :lol: bilmiosan örenmiş oldun öncelikkle ii birisin bu belli birasda kötüsün ama iisin anladın sen onu :twisted: yazdıın seyler spr sözlerin filan bide resime portakalı soydum die bi baslık actın ona bayılmıstım...bazen terslediin olur beni ama takmam kafama pek cünkü biri kırmıstır ondan bnden cıkarıosundur asık birisin bu da belli... baska ne diim :lol: iisin hossun kirpisin bide cok geziosun :lol:

aklıma geldikçe eklicem sevgiyle kal hoscakal saygılarr :twisted:
  Reply With Quote
Old 01-07-2007, 11:45 PM   #3 (permalink)
DuVaR_HaYaT

Marko_pasa's Avatar

Rep Power: 0 Marko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant futureMarko_pasa has a brilliant future
Send a message via ICQ to Marko_pasa
teşekkür ederim.. canım..

aşık dilim ama
Marko_pasa is offline   Reply With Quote
Old 01-07-2007, 11:46 PM   #4 (permalink)
Butterfly_Effect
Guest

Originally Posted by sicim
teşekkür ederim.. canım..

aşık dilim ama
tabi tabi
  Reply With Quote
Old 01-08-2007, 07:15 AM   #5 (permalink)
Neo
Guest

yaf arkadaşlar bir önerim olacak hoşsunuz tatlısınız esprilisiniz ancak birbbirinizle ilgili yorumları aynı başlığa yazarsanız ne anlamı kalıyor diğer başlıkları açmanın. sizim nilü ile ilgili yorumlarını onun başlığına yaz sen de nilü sicim ile ilgili yorumları sicimin başlığına yaz.
burası sevgi dostluk ve paylaşım sitesi herkes birbirini sevmek zorunda değil ama
ben yine pek çok kişiyi seviyorum bu sevgi konusunda kıyas yapmak istemem ama sicim gerçekten de üst sıralarda diyebilirim
  Reply With Quote
Old 01-08-2007, 09:54 AM   #6 (permalink)
Karamsaria
Guest

SEvdigim FOrum SAkinLerdendir Sicim (:

CAnım Sıkkın OLsada OnunLa Konusurken BiLe Yuzumu GuLdurebiLen Ve AsLa DEgismeyen Nadir ARkadasLarımızdanDır Sicim (:

Bursa'ya GeLdiginde GOrmeyi Cok isterdim ama sartLar Musait oLmadi..Baska Zmn'a İnş
  Reply With Quote
Old 01-08-2007, 11:13 AM   #7 (permalink)
HoPe.
Guest

forumun en iyi,bana en yakın abilerinden (:nerde nası dawrancaını pek iyi bilir.. eminimki herşeyin en güzelini hakediyodur..
hele o şapka meselesinden sora daha çok sewdim :lol: (anladı o) :lol: herkes gibi bende sefiyom abimizi ne diim başka.. (:allah onun gönlüne göre wersin..
  Reply With Quote
Old 01-08-2007, 12:10 PM   #8 (permalink)
Administrator

**zerd@**'s Avatar

Send a message via ICQ to **zerd@**
askerim benim..
tam bir yıldan fazla bir gece yarısı foruma gelmişti..

ve hep geceleri benimle beraber sabaha dek online olmuştu..
yüreği de yüzü gibi sevgi dolu dost canlısı bir arkadaşımız..
Allah onunda tüm dileklerini nasip etsin..
mutluluklar dileri hayat yolunda..

**zerd@** is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2007, 02:47 PM   #9 (permalink)
asl1
Guest

sicicime ne diim yaaa :lol: canım abijim benm :lol: birass uyus birasda çabuk kızıo ama ben onu çok seviom :lol:
  Reply With Quote
Old 01-08-2007, 04:38 PM   #10 (permalink)
*YaGMuR*

Yağmur Tanesi's Avatar

Rep Power: 0 Yağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond reputeYağmur Tanesi has a reputation beyond repute
Sicim benim bir tanem.Güzel kalpli,güzel ruhlu,güzel düşünceli nadir insanlardan.Ben tanıştığımda da bir askerdi.Tam bir kardeş oldu bana,hala öyle,hep öyle olacak inşallah.İlk karşılaştığımızda kırk yıllık bir can dostu gibi geldi bana.Öyle sıcak,samimi,duygulu,dürüst bir insandır.Genç yaşına aldanmasın kimse.Öyle bir elektiriği var ki nasıl bir insan olduğunu hemen anlarsınız.İnsan gibi ,adam gibi adam olduğunu hemen anlarsınız.

Daha yazmayayım be Sicim.Sen ablandaki yerinin kelimelere sığamayacağını bilirsin.

Bir söz vardır çok sevdiğim : Kalbin hangi isteklerle çarparsa yıllar onları getirsin sana.Mutlu ol ve mutlu kal her zaman

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules