LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-11-2010, 02:00 AM   #1 (permalink)
Senior Member

BuM3RanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 12 BuM3RanK has a spectacular aura aboutBuM3RanK has a spectacular aura aboutBuM3RanK has a spectacular aura about
FIKRALAR... :)
Bir adam uçağıyla Afrika'nın üzerinde gezerken birden uçağı arızalanır ve ormanlık bir alana düşer. Adam ne yapayım ne yapayım diye düşünürken birden bir Afrika kabilesinin ona doğru yaklaştığını görür. Adam içinden "İste şimdi hapı yuttuk" der. O anda düşüncesinde Nur yüzlü dedenin sesini duyar.
- Hayır evladım henüz hapı yutmadın.
- Peki ne yapmam gerek ?
- Şuradaki mızrağı görüyor musun? - Evet.
"Şimdi sakin bir şekilde sağ tarafındaki yerlinin mızrağını kap, en önde duran ve başında bir sürü tüy olan büyük yerliye sapla". Adam hemen can havliyle mızrağı kapıp yerli şefi öldürmüş. Bu sefer yine aynı ses son kez konuşur"
-Evladım işte şimdi hapı yuttun.

-----------

Kolejli kız chatte tanıştığı adamla buluştuğu cumartesi gecesi geç saatte kampüse dönmüş,,onu beklemekte olan oda arkadaşı ışıkları hemen açıp merakla sormuş ;
-Nasıldı, diye
-Berbattı, demiş kız..Buluşmaya 1938 model "Rolly Royceu" ile geldi.. Arkadaşı ;
-Wayy, demş..kızım çok havalı ve pahalı bir araba o, nesini beğenmedin ki? Kız;
-Hayatım, demş sinirle..Herif arabanın ilk sahibi.

-----------

ßir gün çocuk yolda yürürken 50 kuruşunu düşürmüş. Aramış taramış ama bulamamış Ve ağlamaya başlamış . Oradan geçen kadında ;
-niye ağlıyorsun evladım? demiş. Çocukta cevap verir :
-50 kuruşumu kaybettim aradım, her yere baktım ama bulamadım, demiş. Kadın da, cocuğa 50 kuruş vermiş . Çocuk yine ağlıyormuş... Kadında demişki ;
-şimdi niye ağlıyorsun evladım. Çocukta demişki: 50 kuruşumu kaybetmeseydim 1TL'm olacaktı

----------

Bir gün bir baba oğlunu dua ederken duyar.
"Allah'ım sen annemi, babamı, ablamı, ninemi ve beni koru" diye. Adam çocuğun dedesini unuttuğunu düşünür ama çocuğa bunu söylemez.
Ertesi gün dedeyi araba ezer ve dede ölür. Bir kaç gün sonra baba yine duyar "Allah'ım sen annemi, babamı, ablamı ve beni koru" diye. Bu sefer ni...neyi unutur ve ertesi gün nine merdivenlerden düşer boynu kırılarak ölür.
Bir kaç gün sonra çocuk yine dua eder "Alla hım sen annemi, ablamı ve beni koru" diye. Baba kendisinin unutulduğunu fark eder ve ertesi gün başına bir şey gelmemesi için her adımını çok dikkatli atar. Aksam eve gelince karısına sorar "Hanım bugün ben işteyken neler oldu?" diye. Karısı
"Bizde bir şey olmadı ama postacı öldü!"
BuM3RanK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler
Stil